Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz? 

Öncelikle kendimize sorduk. Biz neden bu işi yapmalıyız? Yanıt hemen geldi: "Eğitim işimiz değil, yaşamımızın anlamı, çünkü çocukların gözlerindeki ışıltıyı seviyoruz. Eğitime gönül veren birkaç öğretmen ve akademisyenle 2018 yılının sonbaharında yeşeren kurumumuzda, değişime uyum sağlayabilen, Atatürk'ün manevi mirası olan bilimi temel ölçü alan bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise öğrenci ve velilerimiz ile yakından ilgi anlayışımızdır. Tüm nitelikli eğitim öğretim hizmetlerimizin yanında sürekli öğrencilerimiz ile ilgilenen sadece akademik değil onların yaşamlarına dokunan psiko-sosyal yönlerini de geliştiren bir anlayış ile yüzlerce öğrencimizin yaşamlarının bir parçası olduk. sizin desteğiniz ve güveniniz gücümüze güç kattı ve ikinci şubemiz ile sizlerleyiz. 

DEĞERLERİMİZ

Aklın ve bilimin ışığında ilerlemek, Sürekli öğrenen, gelişen dinamik ve yenilikçi bir kurum olmak , İnsan ilişkilerinde adil, güvenli, sevgi, saygı, açık iletişim ve empatik yaklaşımı esas almak temel değerlerimizdir.

EKİBİMİZ

Alanı ile ilgili yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli geliştiren, öğrenmeyi ve öğretmeyi yaşamının bir parçası haline getirmiş, bilimin ışığında ilerleyen, etkili iletişim kurabilen, eğlenceli ve uzman eğitim kadromuzla yaptığımız işi seviyoruz. Bu yüzden işimizi iyi yapıyoruz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Kendini sürekli yenileyebilen, günün şartlarına hızlı uyum sağlayabilen, özgün, nitelikli ve etkili eğitim anlayışımızla kaliteyi daima beklentilerinizin üzerinde tutmaktır.

Siz çocuklarınızı emanet edeceğiniz en doğru yerdesiniz...

Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçiniz.